شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

خبرنامه به روز و تخصصی گردشگری

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

سفرهای مردم در هفته پایانی تابستان به اوج رسید

در آخرین هفته تابستان ، سفرهای جاده ای مردم در تابستان به اوج خود رسید و امسال نیز به بیش از 1.9 میلیون وسیله نقلیه در روز رسید. به گزارش مجله ایرانی ، سفر مردم در یک هفته گذشته رکوردها را شکست و در سپتامبر و حتی امسال به بالاترین سطح رسید. از آنجا که …

سفرهای مردم در هفته پایانی تابستان به اوج رسید https://majalehirani.ir/2021/سفرهای-مردم-در-هفته-پایانی-تابستان-به-ا/ Fri, 24 Sep 2021 22:02:37 0000 اقتصاد https://majalehirani.ir/2021/سفرهای-مردم-در-هفته-پایانی-تابستان-به-ا/ در آخرین هفته تابستان ، سفرهای جاده ای مردم در تابستان به اوج خود رسید و امسال نیز به بیش از 1.9 میلیون وسیله نقلیه در روز رسید. به گزارش مجله ایرانی ، سفر مردم در یک هفته گذشته رکوردها را شکست و در سپتامبر و حتی امسال به بالاترین سطح رسید. از آنجا که …

در آخرین هفته تابستان ، سفرهای جاده ای مردم در تابستان به اوج خود رسید و امسال نیز به بیش از 1.9 میلیون وسیله نقلیه در روز رسید.

به گزارش مجله ایرانی ، سفر مردم در یک هفته گذشته رکوردها را شکست و در سپتامبر و حتی امسال به بالاترین سطح رسید. از آنجا که بر اساس آخرین گزارش مرکز مدیریت راه های کشور از تجزیه و تحلیل وضعیت ترافیک از 17 سپتامبر تا 1 اکتبر ، متوسط ​​تردد بین استانی در مقایسه با مدت مشابه هفته گذشته به یک میلیون و 917 هزار و 989 دستگاه رسیده است. به این گزارش نسبت به مدت مشابه سال گذشته 4 درصد افزایش یافته است.

در این مدت حدود 8،640 هزار خودرو در محورهای برون شهری مشاهده شد که نسبت به هفته قبل از این گزارش حدود 330 هزار خودرو بیشتر است. این در حالی است که خودروهای تهران و البرز هنوز بیش از 20 درصد پلاک های غیر بومی کشور را به خود اختصاص داده و پیشتاز سفرهای جاده ای بودند. پس از آن خودروهای با پلاک استانهای خراسان رضوی ، اصفهان ، فارس و مازندران در رتبه بعدی قرار گرفتند.

حادثه دیگری که هفته گذشته رخ داد این بود که به جز پنج استان ، سفر مردم در سایر استانهای کشور نسبت به هفته قبل افزایش یافته بود و بر اساس این ارقام ، ترافیک جاده ای در بازه زمانی 17 سپتامبر تا 1 اکتبر به تنهایی افزایش یافته است. ، استانهای گیلان ، آذربایجان شرقی و آذربایجان غربی ، درصدها به ترتیب 24 درصد ، 23 درصد ، 23 درصد ، 12 درصد و 9 درصد نسبت به هفته قبل افزایش یافته است.

بر اساس این گزارش ، خوزستان ، اردبیل ، کهکیلویه و بویراحمد ، گیلان و ایلام با رشد 26 درصدی ، 17 درصدی ، 15 درصدی ، 14 درصدی و 14 درصدی بیشترین افزایش ترافیک بین استانی را به خود اختصاص داده اند. سال گذشته رشد بیشتری را تجربه کرد. و بیشترین کاهش. در سیستان و استانهای بلوچستان ، کرمان و آذربایجان غربی نسبت به مدت مشابه سال قبل با ترافیک بین استانی به ترتیب منفی 17 درصد ، منفی 11 درصد و منفی سه درصد.

انتهای پیام

بیانیه فدراسیون‌های ورزشی در تبعیت از بیانات رهبر معظم انقلاب

در پی اظهارات رهبر معظم انقلاب اسلامی ، روسای فدراسیون های ورزشی عصر دیروز (چهارشنبه) در نشستی مشترک با سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان که در این وزارتخانه برگزار شد ، بیانیه ای صادر کردند. متن بیانیه روسای فدراسیون های ورزشی پس از بیانیه های رهبر معظم انقلاب اسلامی به شرح زیر است: …

بیانیه فدراسیون‌های ورزشی در تبعیت از بیانات رهبر معظم انقلاب https://majale-rooz.ir/2021/09/بیانیه-فدراسیون‌های-ورزشی-در-تبعیت-از/ Thu, 23 Sep 2021 14:12:11 0000 عمومی https://majale-rooz.ir/2021/09/بیانیه-فدراسیون‌های-ورزشی-در-تبعیت-از/ در پی اظهارات رهبر معظم انقلاب اسلامی ، روسای فدراسیون های ورزشی عصر دیروز (چهارشنبه) در نشستی مشترک با سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان که در این وزارتخانه برگزار شد ، بیانیه ای صادر کردند. متن بیانیه روسای فدراسیون های ورزشی پس از بیانیه های رهبر معظم انقلاب اسلامی به شرح زیر است: …

در پی اظهارات رهبر معظم انقلاب اسلامی ، روسای فدراسیون های ورزشی عصر دیروز (چهارشنبه) در نشستی مشترک با سید حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان که در این وزارتخانه برگزار شد ، بیانیه ای صادر کردند.

متن بیانیه روسای فدراسیون های ورزشی پس از بیانیه های رهبر معظم انقلاب اسلامی به شرح زیر است:

بیانات و اقدامات رهبر فرزانه انقلاب اسلامی در دیدار با قهرمانان المپیک و پارالمپیک توکیو و همچنین پیام معظم له پس از پیروزی تیم ملی والیبال برای همه فدراسیون های ورزشی و خانواده بزرگ ورزش اولویت اصلی و نامه عملیاتی کشور است.

در این جلسه اعلام می کنیم ؛ با پیروی از منویات مقام معظم رهبری ، ما با تمام قوا برای پیشرفت ، موفقیت و سربلندی ایران اسلامی و حضور مجاز آن در عرصه بین المللی گامی به جلو برمی داریم. پس از آنها ، ما نکات کلیدی زیر را برجسته می کنیم:

1- بینش متوازن و کامل مدیریت ورزش و فدراسیون های ورزشی برای پرورش بعد آموزشی ، معنوی ، فرهنگی و اجتماعی ورزشکاران و قهرمانان ، همراه با توجه به جنبه های فنی و مدال آوران.

2- توجه ویژه به حضور زنان در رویدادهای ورزشی بین المللی به عنوان یک مزیت فرهنگی و کسب مدال همزمان.

3- حمایت از تولیدکنندگان و برندهای اصلی ایرانی و اولویت دادن به آنها در تأمین امکانات ، تجهیزات و پوشاک مورد نیاز فدراسیون ها.

4- مراقب شرایط زندگی ، اشتغال و رفاه قهرمانان ورزش باشید تا نتیجه حاصل شود و نیازهای مادی و معنوی آنها تامین نشود.

5- جلوگیری از آسیبها و تهدیدها در ورزشهای قهرمانی مانند دوپینگ ، خشونت رفتاری و زبانی ، قهرمانی افتراآمیز

6- ایجاد فرصت هایی برای ارتقای دانش و تجربه مربیان ایرانی و استفاده از آنها در تیم های ملی

7- اولویت بندی رشته های ورزشی بر اساس آمایش سرزمین و سرمایه گذاری در رشته ها با مزیت کسب مدال و رشته های اصیل ایرانی

8- تعامل و همکاری جدی تر و م effectivelyثرتر با رسانه ملی و سایر رسانه ها برای بازتاب موفقیت ها و اقدامات ورزش کشور

9- توجه به بیان علائم هویت ملی (ارزشهای انسانی ، معنوی ، دینی و اعتقادی) توسط ورزشکاران در رویدادهای بین المللی و پیش بینی رویدادهایی برای معرفی ، قدردانی و تجلیل از الگوها و قهرمانان اصلی در این زمینه.

10- ضرورت برنامه ریزی آموزشی فرهنگی ، هویتی و اجتماعی برای ورزشکاران و مربیان حاضر در رویدادهای بین المللی جهت معرفی فرهنگ و هویت اسلامی ایرانی

11- توجه و حساسیت جدی روسای فدراسیون های ورزشی به حاکمیت ارزش ها ، معنویت و اخلاق در محیط و فضای ورزش / رشته ها و جامعه ورزشی تحت نظارت و نظارت دقیق امور کمیته های مربوطه. و گروه ها

12- تهیه ، تصویب و ابلاغ مراحل و دستورالعمل های لازم برای اجرای دستورات مقام معظم رهبری توسط کمیسیون فرهنگی تربیت بدنی و ورزش کشور.

13- تطبیق و تقویت منابع مادی و اعتباری حوزه فرهنگی و ورزشی کشور و اختصاص اعتبارات لازم از سوی فدراسیون های ورزشی جهت اجرای برنامه های فرهنگی ، هویتی ، دینی و اخلاقی.

طالبان: منتظر جواب سازمان ملل درباره تعیین سفیر افغانستان هستیم

به گزارش اسپوتنیک ، ذبیح الله مجاهد ، معاون وزیر فرهنگ و اطلاعات طالبان در افغانستان گفت: “ما سهیل شاهین را به عنوان نماینده دائم افغانستان در سازمان ملل متحد منصوب کرده ایم ، اما هنوز منتظر پاسخ سازمان ملل متحد هستیم نه ما پاسخی دریافت کرده ایم “. معاون وزیر فرهنگ و اطلاعات طالبان …

طالبان: منتظر جواب سازمان ملل درباره تعیین سفیر افغانستان هستیم https://majale-rooz.ir/2021/09/طالبان-منتظر-جواب-سازمان-ملل-درباره-تع/ Fri, 24 Sep 2021 06:54:42 0000 بین الملل https://majale-rooz.ir/2021/09/طالبان-منتظر-جواب-سازمان-ملل-درباره-تع/ به گزارش اسپوتنیک ، ذبیح الله مجاهد ، معاون وزیر فرهنگ و اطلاعات طالبان در افغانستان گفت: “ما سهیل شاهین را به عنوان نماینده دائم افغانستان در سازمان ملل متحد منصوب کرده ایم ، اما هنوز منتظر پاسخ سازمان ملل متحد هستیم نه ما پاسخی دریافت کرده ایم “. معاون وزیر فرهنگ و اطلاعات طالبان …

به گزارش اسپوتنیک ، ذبیح الله مجاهد ، معاون وزیر فرهنگ و اطلاعات طالبان در افغانستان گفت: “ما سهیل شاهین را به عنوان نماینده دائم افغانستان در سازمان ملل متحد منصوب کرده ایم ، اما هنوز منتظر پاسخ سازمان ملل متحد هستیم نه ما پاسخی دریافت کرده ایم “.

معاون وزیر فرهنگ و اطلاعات طالبان همچنین گفت که اگر نماینده دولت جدید طالبان در افغانستان در سازمان ملل تأیید شود ، بر تقویت روابط با کشورهای خارجی مانند ایالات متحده و اتحادیه اروپا تمرکز خواهد کرد. به عنوان کشورهای مسلمان

وی گفت: “دولت طالبان افغانستان می تواند از کشورهای دوست مانند قطر بخواهد تا به آنها در کسب کرسی در سازمان ملل کمک کنند.” چرا که نه. کشورهای دیگر نزدیک ما مانند قطر در شرایط سخت از ما حمایت کرده اند و می توانند به عنوان واسطه یا رابط عمل کنند و به ما در گرفتن کرسی در سازمان ملل کمک کنند. این حق ماست و ما از ظرفیت کشورها برای این موضوع استقبال می کنیم.

وی ادامه داد: دولت جدید افغانستان که توسط طالبان تشکیل شده است به دنبال استرداد اشرف غنی ، رئیس جمهور پیشین افغانستان نیست ، بلکه می خواهد منابع مالی که از کشور خارج کرده است به افغانستان بازگردانده شود.

ماه گذشته ، اشرف غنی پس از تصرف کابل توسط طالبان به امارات متحده عربی گریخت.

مجاهد ادامه داد: ما به دنبال استرداد غنی نیستیم ، اما ما باید پول دولت را که او با او دزدیده است بازگردانیم و می خواهیم این پول به بانک افغانستان بازگردانده شود. آنها متعلق به مردم و بانک های افغانستان هستند.

معاون وزیر فرهنگ و اطلاعات افغانستان نیز در ادامه سخنان خود گفت: دولت جدید این کشور به دنبال مسدود کردن تمام مسیرهای قاچاق مواد مخدر از افغانستان به کشورهای دیگر است و از روسیه در این زمینه کمک می خواهد.

وی ادامه داد: ما می خواهیم قاچاق مواد مخدر از افغانستان به کشورهای دیگر را متوقف کنیم و امیدواریم بتوانیم همه این مسیرها را مسدود کنیم. کشت خشخاش یک مشکل جدی در افغانستان است و در نظر گرفتن محصولات جایگزین برای کشاورزان مهم است. بسیاری از کشورها از جمله روسیه می توانند به ما کمک کنند.

مجاهد همچنین گفت که دولت جدید افغانستان می خواهد روابط سطح بالایی با روسیه برقرار کرده و به مسکو سفر کند.

وی افزود: منتظر دعوتنامه ای برای سفر به مسکو هستیم. ما هیچ مشکلی نداریم و می خواهیم روابط سطح بالایی با دولت مسکو داشته باشیم. روسیه همسایه مهمی است و انشاءالله روزی شاهد روابط قوی بین افغانستان و روسیه خواهیم بود.

مجاهد گفت که روسیه می تواند به عنوان میانجی بین سازمان ملل متحد و افغانستان عمل کند تا فشار ناشی از تحریم ها کاهش یابد. وی خاطرنشان کرد که روسیه نیز می تواند به بازسازی این کشور کمک کند.

ذبیح الله مجاهد گفت: “روسیه می تواند میانجی جدیدی بین ما و سازمان ملل باشد ، حتی برای کاهش فشار تحریم ها.” ما از روسیه می خواهیم که به برقراری صلح در منطقه به ویژه افغانستان کمک کند.

311311

رمزگشایی از قبض‌های نجومی برق

پشت صحنه قبض های نجومی برق چه می گذرد؟ آیا معترضان مجازند از محاسبه و میزان قبض برق شکایت کنند؟ راه خلاص شدن از قبض بالای برق چیست؟ چگونه می توانید هزینه کمتری پرداخت کنید؟ به گزارش مجله ایرانی ، این روزنامه همشهری “با رونمایی از پیامک های قبض برق در تابستان امسال ، 850،000 …

رمزگشایی از قبض‌های نجومی برق https://majalehirani.ir/2021/رمزگشایی-از-قبض‌های-نجومی-برق/ Thu, 23 Sep 2021 21:53:51 0000 عمومی https://majalehirani.ir/2021/رمزگشایی-از-قبض‌های-نجومی-برق/ پشت صحنه قبض های نجومی برق چه می گذرد؟ آیا معترضان مجازند از محاسبه و میزان قبض برق شکایت کنند؟ راه خلاص شدن از قبض بالای برق چیست؟ چگونه می توانید هزینه کمتری پرداخت کنید؟ به گزارش مجله ایرانی ، این روزنامه همشهری “با رونمایی از پیامک های قبض برق در تابستان امسال ، 850،000 …

پشت صحنه قبض های نجومی برق چه می گذرد؟ آیا معترضان مجازند از محاسبه و میزان قبض برق شکایت کنند؟ راه خلاص شدن از قبض بالای برق چیست؟ چگونه می توانید هزینه کمتری پرداخت کنید؟

به گزارش مجله ایرانی ، این روزنامه همشهری “با رونمایی از پیامک های قبض برق در تابستان امسال ، 850،000 مشتری در سراسر کشور گرم شدند ؛ به ویژه کسانی که در تابستان از کولرهای گازی و چیلرها استفاده کرده اند متوجه هزینه برق کمتری شده اند. بیش از نیم میلیون تومان رسیده است. یکی از آنها فوتبالیست مشهور ایرانی علی کریمی ، و اکنون بسیاری خود را رقیب این تیم ملی ایران می دانند.

مصطفی رجبی مشهدی ، سخنگوی صنعت برق می گوید: 82.5 درصد از مصرف کنندگان برق از الگوی مصرف برق معادل 2.5 میلیون مشتری از 30 میلیون مشتری که هزینه برق آنها 30.000 است ، مصرف کرده اند. Tommen و میانگین قبض برق آنها 15.000 تومان است. و این شامل افزایش 7 درصدی تعرفه بر اساس تصمیم کابینه می شود.

این مقام گفت: “بسیاری از مصرف کنندگان برق بیش از مدل برق مصرف کرده اند ، از جمله افزایش 23 درصدی تعرفه ها ، برخی از آنها هفت درصد افزایش یافته و بخشی دیگر 16 درصد مصرف می شود. بستگی دارد درصد تعرفه ها و محاسبات برای آنها. ” قبض برق ارسال شد

سخنگوی صنعت برق درباره قبض های برق چند میلیون تومانی نیز گفت: تعداد این مشتریان 850 هزار نفر بود. برای این دسته ، قبوض برق بالغ بر بیش از 700000 تومان نیز ارسال شده است ، زیرا بیش از دو برابر الگوی برق مصرف کرده اند و مازاد مصرف برق آنها بر اساس تعرفه برق نیروگاه های تجدیدپذیر 800 تومان محاسبه می شود. کپی 🀄. کیلووات نایب رئیس شرکت توانیر با بیان اینکه برخی از مشتریان سوء استفاده کننده 40 برابر بیشتر از مشتریان عادی برق مصرف می کنند ، تأکید کرد: اگر این افراد مصرف برق خود را به سطح الگوی مصرف کاهش دهند ، برخی خاص نخواهند بود ، اما واقعیت این است که میزان مصرف برق مصرف کنندگان سوء استفاده کننده به هفت میلیارد کیلووات ساعت رسیده بود.

متهم اصلی

رجبی مشهدی دلیل اصلی صدور قبوض سنگین برق برای مشتریان با مصرف زیاد را استفاده از کولرهای گازی و چیلرها عنوان کرد و افزود: وی پیش بینی می کند با گذراندن هوای گرمتر مصرف این مشتریان همانند سال گذشته باشد. و برق کمتری پرداخت خواهند کرد.

وی در عین حال تأکید کرد: تابستان امسال دمای هوا در اکثر استانها و شهرهای ایران بیشتر از متوسط ​​سالهای گذشته بود که منجر به افزایش مصرف برق و البته هزینه پرداختی مشتریان بیشتر مصرف کننده شده است.

سخنگوی صنعت برق گفت که در سال جاری هیچگونه افزایش در نرخ برق وجود ندارد.

سخنگوی صنعت برق گفت: برای 2.6 درصد از مشتریانی که بیش از دو برابر قبض برق مصرف کرده اند ، قبض برق بالای 700 هزار تومان صادر شده است ، البته برای این موضوع ، دوباره در محل اعتراض در نظر گرفته شده است.

وی توضیح داد: به عنوان مثال ، در تهران ، که الگوی مصرف آن 300 کیلووات ساعت در ماه است ، اگر مشتری بیش از 600 کیلووات ساعت در مدت دو ماه مصرف کند ، مقدار بیش از 600 کیلووات به عنوان متوسط ​​خرید انرژی تجدیدپذیر محاسبه می شود. تمام شده با. ..

رجبی مشهدی گفت: این گروه از مصرف کنندگان که در میزان مصرف یا قبض برق خود ابهام دارند می توانند برای بررسی قبوض خود اقدام کنند اما برای این گروه از مشتریان حداکثر سه قسط در نظر گرفته می شود.

توضیح در مورد جایگاه آسمانی

معاون وزیر نیرو و نیرو از دستور ویژه وزیر نیرو به شرکت های توزیع کننده در سراسر کشور برای بررسی قبوض برق مصرف کنندگان غیرقابل توضیح در محاسبه قیمتی که قبوض بالا را در کمتر از سه درصد می بیند ، یاد کرد. تعداد مشتریان با مصرف بالا. وی گفت: با بررسی صورتحسابهای صادره ، امسال در شرکت توانیر مشخص شد که 82 درصد (25 میلیون مشتری) برق کمتری نسبت به الگوی تجویز شده (300 کیلووات ساعت در مناطق معتدل) مصرف کرده اند که باید از همکاری آنها در این زمینه تقدیر کرد. مدیریت اوج مصرف تابستان امسال. ” به

همایون هری افزود: برای این گروه از مشتریان ، تنها هفت درصد افزایش سالانه بر اساس فرمان دولت مبنی بر اینکه قبض برق اصلی این مشتریان بسیار کم است ، اجرا شده است.

وی با بیان اینکه 15 درصد از مشتریان بین الگوهای تعیین شده تا دو برابر الگوی مصرف مصرف کرده بودند ، ادامه داد: برای این گروه از مشتریان علاوه بر افزایش 7 درصدی تعرفه سالانه ، به دلیل مصرف مشمول افزایش 16 درصدی نیز شدند. فراتر رفتن از الگو و افزایش 23 درصدی تعرفه بر صورتحساب آنها.

معاون وزیر نیرو و نیرو وزارت نیرو گفت: تغییر می کند.

هری تأکید می کند: این گروه از مشتریان (کمتر از سه درصد از مصرف کنندگان خانگی) می توانند با اجرای روش های مدیریت مصرف که نه تنها شامل افزایش قیمت برق بلکه کاهش قابل توجهی در مصرف برق آنها می شود ، مصرف برق خود را به میزان الگوهای مصرف کاهش دهند. صورتحساب.

وی تاکید کرد: اگر در محاسبه صورتحساب مشتریان اشتباهی رخ دهد ، این مشکل برطرف می شود و امکان پرداخت اقساطی صورتحساب ها حتی در صورت درخواست افراد وجود دارد.

انتهای پیام

رئیس جمهور بر توجه ویژه به خوزستان تاکید دارد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار آنلاین ، انسیح خزعلی ظهر چهارشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خوزستان اظهار داشت: اولین سفر خود را به خوزستان انتخاب کردم زیرا بهترین روزهای زندگی و جوانی خود را در انقلاب و دفاع مقدس گذراندم. این استان را وطن من کرد م میدانم؛ مردم مهربان و صادق خوزستان با …

رئیس جمهور بر توجه ویژه به خوزستان تاکید دارد – خبرگزاری آنلاین | اخبار ایران و جهان https://majalehirani.ir/2021/رئیس-جمهور-بر-توجه-ویژه-به-خوزستان-تاکی/ Wed, 22 Sep 2021 22:03:29 0000 اجتماع https://majalehirani.ir/2021/رئیس-جمهور-بر-توجه-ویژه-به-خوزستان-تاکی/ به گزارش خبرنگار آنلاین ، انسیح خزعلی ظهر چهارشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خوزستان اظهار داشت: اولین سفر خود را به خوزستان انتخاب کردم زیرا بهترین روزهای زندگی و جوانی خود را در انقلاب و دفاع مقدس گذراندم. این استان را وطن من کرد م میدانم؛ مردم مهربان و صادق خوزستان با …

به گزارش خبرنگار آنلاین ، انسیح خزعلی ظهر چهارشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خوزستان اظهار داشت: اولین سفر خود را به خوزستان انتخاب کردم زیرا بهترین روزهای زندگی و جوانی خود را در انقلاب و دفاع مقدس گذراندم. این استان را وطن من کرد م میدانم؛ مردم مهربان و صادق خوزستان با وجود کمیابی این سرزمین را زنده نگه داشتند.

وی ادامه داد: این تحریم ها بعد از جنگ ایجاد شد و خوزستان بعد از آن پا نگذاشت که این امر مسئولیت های ویژه مسئولان را برای توجه ویژه به استان و تاکید ویژه رئیس جمهور بر این موضوع سنگین می کند.

وی به نقش زنان در دفاع مقدس و انقلاب اشاره کرد و گفت: “زنان مقاوم و ایثارگر خوزستانی که در دوران جنگ و پس از آن نشان دادند زنان در مقاومت ، استقامت و سازندگی چه جایگاهی دارند و این زنان شایسته بیشتر است. . ” پشتیبانی شود

خزعلی گفت: در مناطق مختلف ، ما نیازمند حمایت خواهران در بحث های اقتصادی و با شرایط فعلی کشور ، زنان سرپرست خانوار و آسیب های جدی تر ، به ویژه در برخی استان ها ، که ظاهراً خوزستان هستند ، هستیم. “همچنین در من دیده می شود که باید از آنها حمایت شود.

مردم به بازی گرفته شدند

رئیس هیئت مدیره انجمن خدمات مسافرتی هوایی و گردشگری ایران در ادامه خرابکاری و تخلفات در پروازهای عربن تاکید کرد: دستگاه های نظارتی بی سر و صدا از سازمان هواپیمایی و تخلفات خطوط هوایی حمایت کرده اند. مردم مورد شکنجه و آزار قرار گرفته اند. قیمتهای بالای خطوط هوایی که در طول این سالها به …

مردم به بازی گرفته شدند https://majalehirani.ir/2021/مردم-به-بازی-گرفته-شدند/ Thu, 23 Sep 2021 21:59:46 0000 اقتصاد https://majalehirani.ir/2021/مردم-به-بازی-گرفته-شدند/ رئیس هیئت مدیره انجمن خدمات مسافرتی هوایی و گردشگری ایران در ادامه خرابکاری و تخلفات در پروازهای عربن تاکید کرد: دستگاه های نظارتی بی سر و صدا از سازمان هواپیمایی و تخلفات خطوط هوایی حمایت کرده اند. مردم مورد شکنجه و آزار قرار گرفته اند. قیمتهای بالای خطوط هوایی که در طول این سالها به …

رئیس هیئت مدیره انجمن خدمات مسافرتی هوایی و گردشگری ایران در ادامه خرابکاری و تخلفات در پروازهای عربن تاکید کرد: دستگاه های نظارتی بی سر و صدا از سازمان هواپیمایی و تخلفات خطوط هوایی حمایت کرده اند. مردم مورد شکنجه و آزار قرار گرفته اند.

قیمتهای بالای خطوط هوایی که در طول این سالها به بهانه های مختلف فعالیت می کردند و در دوران کرونا با اجرای طرح محدودیت ظرفیت 60 درصدی به اوج خود رسیدند ، به پروازهای اوربان رسید و از سوی قانونگذاران نیز مورد انتقاد قرار گرفت. با این حال ، تخلفات هنوز به طور قطعی رسیدگی نشده است. حرمت الله رفیعی در این رابطه به مجله ایرانی گفت: ما سالهاست به بهانه ها و مناسبت های مختلف از مزایده بیش از حد شرکت های هواپیمایی رنج می بریم ، همانطور که امسال در آربین شاهد بودیم و او آژانس های مسافرتی و هوایی را متهم به گران فروشی کرد. آن را امتحان کرد. آدرس اشتباه . ” وی سیستم فروش بلیط Arbin را برای این آژانس ها بست و دسترسی افراد محدودی را باز کرد.

وی همچنین گفت: شرکت های هواپیمایی و هوانوردی قیمت بلیط اربعین را 5 میلیون تومان تعیین کردند ، اما هیچ دستگاه یا نهادی نظارتی از او نپرسید که چرا پروازهایی که از تهران-شیراز یا تهران-مشهد یا تهران-زاهدان انجام می شود چرا هزینه این مسیر کمتر است؟ ، آیا چنین قیمتی تعیین شده است؟ مطمئناً خطوط هوایی ، مانند همیشه ، مدرکی را ارائه می دهند که در یک کشور خارجی سوخت گیری می کنند و با حق امتیاز یا خدمات فرودگاهی محاسبه کرده اند که چنین قیمتی تعیین شده است ، و مطمئناً یک فاکتور سوخت و حق امتیاز ارائه می دهند ، اما سوال این است که آیا شرکت های هواپیمایی هستند؟ سوختگیری در فرودگاههای عراق؟ آیا عراق هزینه خدمات فرودگاهی به زبان عربی را محاسبه می کند ، که ما با مردم خود دو برابر هزینه محاسبه کردیم !؟

وی افزود: هزینه این مسیر باید دو میلیون تومان باشد نه پنج میلیون تومان. من مطمئن هستم که خطوط هوایی شواهدی برای رد این اظهارات ارائه می دهند ، اما با توجه به فاصله بین دو کشور و همچنین خدمات و امتیازاتی که به زائران در اربین در عراق ارائه می شود ، این اسناد و شواهد قابل اعتماد نیستند.

رفیع ادامه داد: اکنون که مردم مجبور به پذیرش این قیمت شده اند و دولت آن را پذیرفته است ، چرا دسترسی آژانس های مسافرتی به سیستم فروش بلیط Urbane و برخی آژانس ها را مسدود کرده است و آیا شرکت ها مجاز به فروش هستند؟ چرا بلیط را کاهش دادند و فقط بلیط یک طرفه را فروختند؟ مگر اینکه قیمت پذیرفته شده پنج هزار تومان توسط خود شرکتهای هواپیمایی تعیین و تأیید نشده باشد ، چرا نمی توان بلیط پنج هزار تومانی تهیه کرد و قیمت این بلیط به شش میلیون و 400 هزار تومان رسیده است؟ چرا بازار سیاه با عزت مردم راه اندازی و بازی شده است؟ در این کرونا ، چرا مردم ساعت ها در صف های طولانی نگه داشته می شوند ، ساعت ها سرگردان و سرگردان هستند؟ چرا آنها حجاج عرب را به خاطر زیاده خواهی خود مورد آزار و اذیت قرار داده اند؟ با مردم واقعاً بد برخورد شد.

وی در مورد دلیل عدم ورود به سازمان هواپیمایی مسئول حمل و نقل حجاج عرب ، گفت: او بارها هشدار داده بود: “آنها یک بار هشدار می دهند ، دو بار آن را می دهند ، باید بار سوم برخورد کنند.” مهم است. ” وقتی نظارت و درمان جدی صورت نگیرد ، آن هشدار قطعاً بی اثر خواهد بود و بقیه نیز تسکین می یابند و توجهی نمی کنند و تخلفات ادامه می یابد. چگونه است که وقتی یک آژانس مسافرتی فروش بلیط هواپیما را نقض می کند ، پس از هشدار برای بار دوم پلمپ می شود ، اما خطوط هوایی خیلی عصبانی نمی شوند؟ این بازی همیشه بین سازمان هواپیمایی و خطوط هوایی وجود داشته است و به یک دور باطل تبدیل شده است.

رئیس هیئت مدیره انجمن خدمات مسافرتی هوایی و گردشگری ایران گفت: این نقطه ضعف است. با این سکوت ، تجهیزات نظارتی به نحوی عملکرد شرکت ها و سازمان های هواپیمایی را پشتیبانی کرده است.

وی گفت: “داستان شرکت های هواپیمایی مانند کارخانه های خودروسازی در کشور به این صورت شده است که هر محصولی را که تولید می کنند ، مردم گزینه دیگری ندارند و واردات خودرو محدود می شود ، آنها باید همان محصولی را که در کشور موجود است بخرند ، حقیقت این بدان معناست که مردم گیر کرده اند و هیچ راه دیگری ندارند.

رفیعی همچنین به نبود پرواز آربین اشاره کرد و گفت: آنها مدارکی را ارائه می دهند که نشان می دهد هواپیما به اندازه کافی خوب نیست. چرا وقتی هواپیماها یک شبه در فرودگاه مهرآباد می خوابند ، به ندرت چنین می شود. من می دانم که شواهدی وجود دارد که نشان می دهد این هواپیماها برای پروازهای داخلی هستند و پروازهای خارجی نیز از فرودگاه امام انجام می شود. خوب ، آنها می توانند از فرودگاه مهرآباد و پروازهای شبانه آن برای مدت کوتاهی 40 سال استفاده کنند.

وی ادامه داد: مشکل این است که خطوط هوایی نه تنها در دهه چهل امسال ، بلکه هر سال و هر مناسبت دیگری مردم را آزار می دهند و با آنها به طور قاطع برخورد نمی شود. صاحبان هوانوردی مدتهاست سفارشاتی را ارائه می دهند که هواپیماها را به اقلام لوکس تبدیل می کند ، در حالی که سوء تفاهم می شود. چرا باید تنها بخش خاصی از این وسیله نقلیه عمومی حتی پس از سالها استفاده کنند؟ آمارها نشان می دهد که تنها یک درصد سفرها به هوانوردی اختصاص دارد که 65 درصد آن به کارمندان و ماموریت های دولتی اختصاص می یابد. اگر به نظر این شرکت ها این رقم درست است ، پس چرا باید به 35 درصد هزینه سوخت کمتر از آب معدنی یارانه بدهند؟ مطمئناً این آمار اشتباه است و من معتقدم آنها برای اثبات نظر خود آماری را تشکیل می دهند ، اما حداقل در آربین ، شما به مردم جفا نکرده اید.

تصاویر مورد استفاده از بلیط های ارائه شده در سیستم فروش خطوط هوایی است

انتهای پیام

تدوین ۳ برنامه ۷ ساله برای تکمیل شبکه خطوط متروی تهران

مطالعات مربوط به اولویت بندی اجرای خطوط و ایستگاه های 4 خط جدید شبکه مترو ، که کلیات آنها در چارچوب حمل و نقل ریلی جامع در فوریه 2017 در شورای عالی ترافیک وزارت کشور به تصویب رسید. از سرمایه ثابت ، جمع آوری و در کمیته راهبردی شرکت مترو تهران جمع آوری شد. به …

تدوین ۳ برنامه ۷ ساله برای تکمیل شبکه خطوط متروی تهران https://majale-rooz.ir/2021/09/تدوین-۳-برنامه-۷-ساله-برای-تکمیل-شبکه-خط/ Mon, 20 Sep 2021 12:52:58 0000 جامعه و خانواده https://majale-rooz.ir/2021/09/تدوین-۳-برنامه-۷-ساله-برای-تکمیل-شبکه-خط/ مطالعات مربوط به اولویت بندی اجرای خطوط و ایستگاه های 4 خط جدید شبکه مترو ، که کلیات آنها در چارچوب حمل و نقل ریلی جامع در فوریه 2017 در شورای عالی ترافیک وزارت کشور به تصویب رسید. از سرمایه ثابت ، جمع آوری و در کمیته راهبردی شرکت مترو تهران جمع آوری شد. به …

مطالعات مربوط به اولویت بندی اجرای خطوط و ایستگاه های 4 خط جدید شبکه مترو ، که کلیات آنها در چارچوب حمل و نقل ریلی جامع در فوریه 2017 در شورای عالی ترافیک وزارت کشور به تصویب رسید. از سرمایه ثابت ، جمع آوری و در کمیته راهبردی شرکت مترو تهران جمع آوری شد.

به گزارش مجله روز ، علی امام ، مدیرعامل شرکت مترو تهران ، گفت: بر اساس مطالعات انجام شده ، توانایی اجرای بخشهای مختلف خطوط 8 تا 11 شبکه راه آهن زیرزمینی پایتخت با توجه به ترافیک ، عملکرد ، فنی- اجرایی ، نسبت سود هر هزینه مورد بررسی قرار گرفت و اولویت بندی شد تا در صورت ارائه منابع مالی لازم ، که عمدتا غیر نقدی و به صورت نظافت املاک و مستغلات است ، در قالب 3 برنامه 7 ساله تهیه شود.

مدیرعامل شرکت مترو افزود: “برنامه جامع حمل و نقل ریلی پایتخت با توجه به افق 1420 تدوین و تصویب شده است. البته ، این ظرفیت وجود دارد که هر 7 قسمت 50 کیلومتر از شبکه راه آهن زیرزمینی را اجرا و راه اندازی کند. سال ها “.

در مطالعات مربوط به برنامه ریزی احداث خطوط جدید و ایستگاه های مرتبط ، جزئیاتی مانند زمان عبور بیل مکانیکی مکانیزه از محل ایستگاه های واقع شده ، تاریخ دقیق تملک موقت زمین برای هریک تکمیل می شود. ایستگاه ، زمان ساخت ساختار حفاظتی ، تاریخ ساخت هسته مرکزی. خرید و نصب تجهیزات الکتریکی و مکانیکی ایستگاه ها ، محل قرارگیری مسیر و زمان کارکرد هر ایستگاه به وضوح مشخص شده است.

به گزارش وب سایت شهر ، عملیات احداث خط 10 که در اردیبهشت امسال از ایستگاه دریاچه شهدای خلیج فارس انجام شد ، بر اساس همین مطالعات و برنامه 20 ساله شرکت متروی تهران انجام شد و امیدواریم با حمایت دولت ، شورای اسلامی و مدیریت شهری بتوان برنامه های 7 ساله توسعه خطوط مترو را که در سه بازه زمانی برنامه ریزی شده بود تکمیل کرد. بر این اساس ، اجرای پیش زمینه 7 ساله 7 ساله در قالب برنامه های کوتاه مدت ، میان مدت و بلند مدت توسط شهردار تهران و شورای ششم ، پس از تصویب ، در دستور کار مترو شرکت تهران قرار می گیرد.

انتهای پیام

کار بی‌سابقه‌ای کردیم/ تیمی که با پرواز چارتر جابجا می‌شود، نباید مشکل زمین داشته باشد

به گزارش شفاف ، ساکت الهامی مربی نساجی امروز (دوشنبه) پس از بازی دوستانه با ذوب آهن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هر دو تیم خسته بودند زیرا ما دو روز پیش با سپاهان بازی کردیم و دیروز ذوب آهن با پیکان بازی کرد. بازی دوستانه یک معیار است و از آنجا که تیم ها …

کار بی‌سابقه‌ای کردیم/ تیمی که با پرواز چارتر جابجا می‌شود، نباید مشکل زمین داشته باشد https://majale-rooz.ir/2021/09/کار-بی‌سابقه‌ای-کردیم-تیمی-که-با-پروا/ Wed, 22 Sep 2021 12:31:12 0000 نشاط https://majale-rooz.ir/2021/09/کار-بی‌سابقه‌ای-کردیم-تیمی-که-با-پروا/ به گزارش شفاف ، ساکت الهامی مربی نساجی امروز (دوشنبه) پس از بازی دوستانه با ذوب آهن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هر دو تیم خسته بودند زیرا ما دو روز پیش با سپاهان بازی کردیم و دیروز ذوب آهن با پیکان بازی کرد. بازی دوستانه یک معیار است و از آنجا که تیم ها …

به گزارش شفاف ، ساکت الهامی مربی نساجی امروز (دوشنبه) پس از بازی دوستانه با ذوب آهن در جمع خبرنگاران اظهار داشت: هر دو تیم خسته بودند زیرا ما دو روز پیش با سپاهان بازی کردیم و دیروز ذوب آهن با پیکان بازی کرد. بازی دوستانه یک معیار است و از آنجا که تیم ها در شرایط خوبی هستند ، از کیفیت بالایی برخوردار نیستند. همچنین از آنجایی که داوران در لیگ برتر حضور ندارند ، بازی از فرم خارج شده است. نتیجه بازیهای دوستانه مهم نیست زیرا تیم ذوب آهن نیز خوب بازی کرد. از آنجا که تیم ها در دوره بدنسازی هستند ، نتیجه بازی دوستانه قابل ذکر نیست.

او در مورد جوانان نساجی گفت: “این تغییر نسلی نیست.” سال گذشته سن تیم ما بالا بود ، بنابراین بازیکنان جوان پایگاه های خودمان و تیم های دیگر را به تیم اصلی اضافه کردیم. من فکر می کنم حداقل شرایطی در تاریخ نساجی وجود دارد که 6 نفر از گروه اصلی به بزرگسالان اضافه شوند. این خوشحال کننده است ، اما این واقعیت که ما نتوانسته ایم همه بازیکنان اصلی را جذب کنیم برای من کار سختی است. البته این طبیعی است ، زیرا وقتی سرمربی تیم امید می خواهد بازیکنی از تیم جوانان انتخاب کند ، هشت بازیکن خوب می توانند حضور داشته باشند اما او 6 بازیکن به تیم امید اضافه می کند. در هر صورت ، من فکر نمی کنم یک تیم لیگ برتر شش بازیکن از رده های اصلی خود را در تیم اصلی قرار داده باشد. تیم هایی مانند ما باید برای جوانان خود ارزش قائل شوند تا به شرایط ایده آل خود برسند زیرا ما نمی توانیم با تیم های بزرگ رقابت کنیم. من مطمئن هستم که این جوانان آینده بسیار خوبی خواهند داشت.

مربی نساجی در مورد شرایط لیگ بیست و یکم گفت: امسال شاهد پر استرس ترین لیگ در سال های اخیر خواهیم بود زیرا تیم هایی مانند استقلال ، پرسپولیس و سپاهان ستاره خود را از دست داده اند و تیم هایی مانند گل گهر اضافه شده اند. خوبه. امسال بازیها نزدیک و شدید خواهند بود.

الهامی در پاسخ به این سوال که بازی نکردن روی چمن مصنوعی برای او چقدر اهمیت دارد ، توضیح داد: من همیشه گفته ام تیم ما نساجی مازندران است. البته ، ما اکنون چمن مصنوعی مشابهی نداریم. از روز اول ، من مخالفت خود را با چمن مصنوعی اعلام کردم زیرا تعداد مجروحان در حال افزایش است. من چمن طبیعی ورزشگاه ساری را ندیدم. امروز چمن انقلاب کرج را هم دیدم که وضعیت خوبی نداشت. نوع فوتبال ما فوتبال در زمین است و باید چمن خوبی پیدا کنیم. آماده سازی زمین چمن ورزشگاه ملی در ماه مارس کار ما را سخت می کند. البته ، من نمی دانم چرا اینقدر طول می کشد ، زیرا اگر آنها کشف شده باشند ، یک ماه طول می کشد.

وی ادامه داد: حالا گفتند اسفند ، اما اگر یک ماه به تعویق بیفتد و فروردین بیفتد و دوباره به تعویق بیفتد ، امسال ضرر می کنیم. ما نمی توانیم خودمان را گول بزنیم. اگر چنین کردند ، باید حداقل آن را در ماه دسامبر به ما تحویل دهند. اگر آنها خیلی آهسته کار می کنند و به خودشان فشار نمی آورند ، فکر می کنم دو ماه دیگر آماده خواهند بود ، زیرا می توانید بعد از خوردن برش دوم با تکه چمن هایی که دور می ریزند بازی کنید. صادقانه می گویم دوست دارم قائم شهر بازی کنم. همچنین ، فکر نمی کنم زمین ساری کیفیت بازی در لیگ برتر را داشته باشد. به علاوه ورزشگاه دستگردی و انقلاب کرج شرایط بازی ندارند.

مربی نساجی گفت: ما چهارمین تیم از نظر تعداد تماشاگر در لیگ برتر هستیم. همه تیم ها به جز استقلال ، پرسپولیس و تراکتورسازی با ما در مکانی متفاوت در شهر خودشان بازی می کنند ، می بینید که کدام تیم ورزشگاه را پر می کند. حتی اگر بازی با این سه تیم 50 ، 50 تبلیغ شود ، طرفداران نساجی سهمیه خود را زودتر پر می کنند. ما 60 سال سابقه داریم. منسوجات نباید باری برای خانه باشد. تیمی که با پرواز خصوصی حرکت می کند نباید مشکلی با تمرین و زمین بازی داشته باشد.

ابلاغ یک هزار میلیارد تومان اعتبار طرح آبرسانی غدیر به خوزستان

مجله ایرانی / خوزستان استاندار خوزستان گفت: قرار است امروز (دوشنبه) هزار میلیارد تومان اعتبار پروژه غدیر به استان ابلاغ شود. صادق خلیلیان در نشست بررسی آخرین وضعیت پروژه های آبرسانی در شهرهای خوزستان که شامگاه 19 شهریور در اهواز برگزار شد ، گفت: 7 پروژه آبرسانی در خوزستان داریم ، بزرگترین پروژه ، پروژه …

ابلاغ یک هزار میلیارد تومان اعتبار طرح آبرسانی غدیر به خوزستان https://majalehirani.ir/2021/ابلاغ-یک-هزار-میلیارد-تومان-اعتبار-طرح/ Sun, 19 Sep 2021 21:49:49 0000 اقتصاد https://majalehirani.ir/2021/ابلاغ-یک-هزار-میلیارد-تومان-اعتبار-طرح/ مجله ایرانی / خوزستان استاندار خوزستان گفت: قرار است امروز (دوشنبه) هزار میلیارد تومان اعتبار پروژه غدیر به استان ابلاغ شود. صادق خلیلیان در نشست بررسی آخرین وضعیت پروژه های آبرسانی در شهرهای خوزستان که شامگاه 19 شهریور در اهواز برگزار شد ، گفت: 7 پروژه آبرسانی در خوزستان داریم ، بزرگترین پروژه ، پروژه …

مجله ایرانی / خوزستان استاندار خوزستان گفت: قرار است امروز (دوشنبه) هزار میلیارد تومان اعتبار پروژه غدیر به استان ابلاغ شود.

صادق خلیلیان در نشست بررسی آخرین وضعیت پروژه های آبرسانی در شهرهای خوزستان که شامگاه 19 شهریور در اهواز برگزار شد ، گفت: 7 پروژه آبرسانی در خوزستان داریم ، بزرگترین پروژه ، پروژه آبرسانی غدیر است. که حدود 52 پوشش٪ خوزستان را شامل می شود.

به گزارش مجله ایرانی ، وی گفت: در مجموع این 7 پروژه آبرسانی در افق پیش بینی شده است که آب با کیفیت 8 میلیون نفر را تأمین می کند و اکثر این 7 پروژه آبرسانی در یک برنامه 5 ساله به پایان می رسد. “باید انجام شود.”

استاندار خوزستان گفت: پروژه غدیر چون بخشی از آن مورد بهره برداری قرار گرفته است می توانیم آن را سریعتر جلو ببریم و اکنون در اولویت است.

خلیلیان گفت: قرار است هزار میلیارد تومان اعتبار پروژه غدیر امروز (دوشنبه) به استان ابلاغ شود تا بتوانیم بخشی از لوله انتقال تکمیلی آب از دز به کرخه را برای بهبود کیفیت آب پروژه غدیر اجرا کنیم.

وی ادامه داد: بخشی از این اعتبارات اعتبار دولتی خواهد بود ، بخشی از آن در اختیار صندوق توسعه ملی و بخشی نیز تامین مالی داخلی خواهد بود.

استاندار خوزستان گفت: برای تامین مالی داخلی ، بانک ها قرار است این اعتبار را در یک جلسه مشترک تامین کنند تا بتوانیم پروژه را با سرعت بیشتری انجام دهیم.

انتهای پیام

ظرفیت آب‌شیرین‌کن‌های آبادان و خرمشهر افزایش می‌یابد

مجله روز / خوزستان معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به اتمام پروژه آبرسانی غدیر گفت: در این شرایط برنامه ریزی شده است تا ظرفیت آب شیرین کن در آبادان ، خرمشهر ، ماهشهر و هندیجان “. فرزان عباسیان ، در جلسه کمیته آب ، فاضلاب و مجوز …

ظرفیت آب‌شیرین‌کن‌های آبادان و خرمشهر افزایش می‌یابد https://majale-rooz.ir/2021/09/ظرفیت-آب‌شیرین‌کن‌های-آبادان-و-خرمش/ Mon, 20 Sep 2021 12:41:59 0000 استان ها https://majale-rooz.ir/2021/09/ظرفیت-آب‌شیرین‌کن‌های-آبادان-و-خرمش/ مجله روز / خوزستان معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به اتمام پروژه آبرسانی غدیر گفت: در این شرایط برنامه ریزی شده است تا ظرفیت آب شیرین کن در آبادان ، خرمشهر ، ماهشهر و هندیجان “. فرزان عباسیان ، در جلسه کمیته آب ، فاضلاب و مجوز …

مجله روز / خوزستان معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به اتمام پروژه آبرسانی غدیر گفت: در این شرایط برنامه ریزی شده است تا ظرفیت آب شیرین کن در آبادان ، خرمشهر ، ماهشهر و هندیجان “.

فرزان عباسیان ، در جلسه کمیته آب ، فاضلاب و مجوز ، که امروز (29 شهریور) در استان خوزستان برگزار شد ، با اشاره به مسائل آب و فاضلاب ماهشهر ، گفت: سکونتگاه های غیررسمی و این مناطق هر روز افزایش می یابد ، به طوری که در ماهشهر بیش از 10 هزار نفر در این سکونتگاه های غیر رسمی زندگی می کنند.

به گزارش مجله روز ، وی افزود: این مناطق اشغالی در سلامت آب آشامیدنی م areثر است و مطمئناً اگر در یکی از این مناطق که ایجاد شده ، خط آبی غیرقانونی ایجاد شود ، ما باعث تنش می شویم.

معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: 50 درصد مساحت فاز 5 ماهشهر فاقد طرح توسعه شهری است اما به دلیل اهمیت بهداشت عمومی ، شبکه فاضلاب دارای اجرا شده است.

وی گفت: در خوزستان بیش از 75 درصد منابع آب مصرفی بهداشتی از طریق رودخانه ها تأمین می شود ، بنابراین با توجه به اینکه آب از نقطه ورود کارون به خوزستان به همراه پساب های صنعتی و زهکش های کشاورزی ، البته شهرهای اهواز ، شادگان ، بندر امام (ره) ، ماهشهر ، آبادان و خرمشهر متاثر از این آلودگی ها هستند.

عباسیان افزود: پس از کاهش دبی رودخانه ، شهرهای جنوبی آبادان و خرمشهر نیز تحت تأثیر دریای EC قرار می گیرند.

وی با بیان اینکه پروژه آبرسانی غدیر هنوز به پایان نرسیده است ، گفت: در این شرایط برنامه ریزی شده است تا ظرفیت آب شیرین سازی آبادان ، خرمشهر ، ماهشهر و هندیجان افزایش یابد.

معاون بهره برداری و توسعه فاضلاب شرکت آب و فاضلاب خوزستان با اشاره به دفع فاضلاب شادگان گفت: مشکل اصلی به دلیل سرقت درب فاضلاب است. به گفته پلیس ، از هر 10 سرقت درب فاضلاب ، پنج مورد مربوط به شادگان است.

وی با بیان اینکه 90 درصد سیستم خط فاضلاب شادگان جدید است و تصریح کرد: کارآمدترین و پیشرفته ترین تصفیه خانه فاضلاب کل کشور در شادگان اجرا شده است که از اواسط آنلاین وارد مدار می شود.

عباسیان افزود: از سال گذشته هزار درب فاضلاب نصب شده است. پس از این سرقت ها ، ما 250 درب با مواد غیرقابل بازیافت و فروش را در ماه گذشته نصب کردیم ، اما 70 درب از این تعداد نیز به سرقت رفت ، که نشان می دهد در شادگان مشکل امنیتی وجود دارد زیرا این درها قابل بازیافت و فروش نیستند. به

وی بیان کرد: چهار شهر خرمشهر ، شادگان ، آبادان و بندر امام (ره) سرقت شده ترین دروازه های فاضلاب کشور هستند.

معاون بهره برداری و توسعه بهداشتی شرکت آب و فاضلاب خوزستان افزود: از سال 1996 تاکنون 20 میلیارد تومان صرف خرید روکش فاضلاب کرده ایم ، بنابراین همه چیز در خوزستان با سایر نقاط کشور متفاوت است.

وی گفت: در یک شب حدود 80 درب فاضلاب به سرقت رفت و با بلوک ، سنگ و تراس پر شد و غواص مجبور شد برای برداشتن این اشیاء به چاه فاضلاب برود.

عباسیان تصریح کرد: در حال حاضر شرکت آبفا خوزستان 10 هزار درب فاضلاب درخواست کرده است که از این تعداد 8 هزار درب اهواز است.

انتهای پیام

12345678910
last